pull-icon
logo-mobile
ثبت نام ورود به سایت

منو

درباره معلم خصوصی هوشمندان بیشتر بدانیم

آشنایی با سامانه معلم خصوصی هوشمندان

سامانه معلم خصوصی هوشمندان، یک سامانه آنلاین برای انتخاب معلم خصوصی است و در حال حاضر در شهرهای تهران و اصفهان مشغول به فعالیت است.
سامانه هوشمندان این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است که با برترین مدرسین در حوزه های آموزشی، فرهنگی، هنری و ورزشی، بهترین کلاس ها و دوره های آموزشی را تجربه کنند.
برای یافتن معلم خصوصی در یک درس خاص می توانید آن درس را در سایت هوشمندان  جستجو نمایید و با مشاهده امتیاز معلم، بهترین معلم خصوصی خود را انتخاب نمایید. امتیاز هر مدرس بر اساس میزان سابقه کاری و نیز نظرات شاگردان ثبت شده است، پس با شرکت در نظر سنجی در امتیاز دهی به مدرسین هوشمندان سهیم باشید.
وب سایت هوشمندان این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید معلم ها را از نظر امتیاز تدریس، رزومه و سابقه تدریس و همچنین مبلغ هر جلسه  با هم مقایسه کنید. همچنین می توانید در قسمت نظر سنجی ، نظرات شاگردان دیگری که با این معلم کلاس داشتند را ملاحظه کنید تا از انتخاب این مدرس اطمینان حاصل کنید. 
ما برای اینکه حسن نیت خود را ثابت کنیم، به شما تضمین میدهیم که چنانچه تعداد جلسات شما بیش تر از دو جلسه باشد و شاگرد جلسه اول اعلام عدم رضایت نماید، با شرط تعویض مدرس هیچ مبلغی بابت آن جلسه پرداخت نمی کنید.
زمان هر جلسه آموزشی در هوشمندان برابر با 1 ساعت و 40 دقیقه است. (توجه شود که این 1 ساعت و 40 دقیقه مفید از کلاس است و وقت استراحت شاگرد و یا معلم مشمول ساعت آموزشی نمی شود)